Zapraszamy na Targi 3D Solutions!

W dniach 5-8 czerwca 2018 odbędą się Targi ITM w Poznaniu, na które zapraszamy wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, obejmujących druk 3D, skan 3D i nie tylko. Na samych targach będzie można spotkać się również z przedstawicielami wielu firm zajmujących się drukiem 3D, jak CadXpert, którzy zapraszają do stoiska 87 w pawilonie 6. Aby więcej osób mogło zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, CadXpert rozdajemy bezpłatne wejściówki na targi – dowiedz się jak je zdobyć!

Bezpłatna wejściówka na Targi 3D Solutions? To proste!

Zdobycie zaproszenia na targi jest bardzo proste – wystarczy napisać do CadXpert (michal.bryda@druk3d.cx lub zadzwonić: +48 577 566 662) i zapisać się do newslettera, a firma wyśle zaproszenie drogą elektroniczną. Następnym krokiem jest tylko zarejestrowanie go na stronie mtp24.pl i wydrukowanie. W ten sposób możesz zabrać je ze sobą i wyruszyć do Poznania – tam dowiesz się o wszystkich nowinkach, jakimi obecnie poszczycić się może firma i zyskasz wiedzę na temat tego, czym jest i jakie możliwości daje drukowanie 3D na zamówienie.

Pamiętaj, że każda wejściówka na Targi 3D Solutions jest numerowana i uprawnia do wejścia jedną osobę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zamówić więcej niż jedno zaproszenie. Polecamy się spieszyć, ponieważ ilość wejściówek jest ograniczona.

Targi 3D Solutions – druk 3D i nie tylko

Poznańskie targi to fantastyczne wydarzenie dla tych wszystkich osób, które interesują się najnowocześniejszymi technologiami i chcą zdobyć dodatkową wiedzę na temat tego czym jest i jakie możliwości daje druk 3D. Jest to miejsce, w którym spotkają się przedsiębiorcy, w tym firma CadXpert, jak również pasjonaci wydruków przestrzennych. Jeżeli natomiast zaczynasz własną działalność – zyskasz tam ogromną porcję wiedzy i doświadczeń, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce. Gości czeka mnóstwo atrakcji, również niezwiązanych z drukowaniem 3D, dlatego zdecydowanie warto udać się na imprezę i skorzystać z nich wszystkich.

Zapraszamy po wejściówkę i widzimy się na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>